українська російська англійська
На Закарпатті кошти на ремонт місцевих доріг розподіляються від кількості транспорту
23.05.2012 | 19:32
Закарпатська ОДА

Закарпатська область вже розподіляє 10 млн. грн., отриманих з держбюджету на ремонт доріг. Всього ж до кінця 2012 року в область надійдуть на ремонт та будівництво автошляхів 59 мільйонів гривень. Про це повідомив Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Ледида під час прес-конференції.

Отримані гроші розподіляються між усіма містами області, залежно від кількості транспортних засобів, що зареєстровані в окремих населених пунктах.

«Гроші розподілять пропорційно між Ужгородом, Мукачевом, іншими міськими та сільськими радами. Уже сьогодні у нас на рахунках є більше 10 мільйонів, які зараз потрібно використовувати», - зазначив Олександр Ледида.

Зазначені кошти використають для ремонту автошляхів місцевого значення, наголосив Голова Закарпатської ОДА. Сьогодні міськими, селищними та сільськими радами розробляються кошториси та проводиться експертиза - це є умовою для будівництва нових доріг. Для того, щоб отримати гроші на ямковий ремонт, потрібно скласти відповідні дефектні акти.

Зважаючи на те, що незабаром стартує ЄВРО-2012, а Закарпаття є транзитним регіоном, через котрий вболівальники прямуватимуть на матчі, сьогодні триває ремонт мостів і доріг, приводиться до ладу узбіччя. Основні дороги, котрими будуть рухатися туристи, а це дороги Київ-Чоп, Львів-Ужгород будуть зроблені до початку чемпіонату.

 

версія для друку