українська російська англійська
Прем'єр-міністр запропонував музеям Флоренції обмін художніми експозиціями
23.05.2012 | 22:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров запропонував президенту об'єднання музеїв Флоренції Кристині Асідіні можливість презентації творів, що знаходяться у музеях Флоренції, представивши свої експозиції в Києві.

Про це він заявив під час спілкування з нею на Першій Київській міжнародній бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012.

«Я мріяв про те, щоб зробити таку виставку у нас. Я був у Флоренції, у цих чудових музеях і, якби була така можливість, ми надали б державні гарантії безпеки цим мистецьким творам», - сказав Микола Азаров.

У свою чергу Кристина Асідіні зазначила, що вони з радістю розглянуть таку можливість і що в Україні створено всі умови для того, аби це здійснити.

Прем'єр-міністр підкреслив, що така виставка визначних світових митців викликала б значний інтерес у киян та гостей столиці.

«Якщо ми це зробимо, то стоятиме черга від Мистецького Арсеналу до Хрещатика і, я думаю, що відвідувачів буде мінімум 5 мільйонів», - наголосив Микола Азаров.

При цьому він закликав керівництво Мистецького Арсеналу зробити все, для того, аби така виставка у Києві відбулась.

Водночас Микола Азаров під час спілкування з директором з питань спонсорства та меценатства Лувру Софі Каммерер запропонував представити експозицію їхнього музею у Києві.

 

версія для друку