українська російська англійська
Микола Азаров відкрив Першу Київську міжнародну бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012
23.05.2012 | 22:17
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров відкрив Першу Київську міжнародну бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012.

«Для України велика честь приймати у себе світове мистецтво. Для нас це видатна подія», - сказав Микола Азаров.

При цьому він додав, що через кілька тижнів Україна та Польща прийматиме гостей Євро-2012.

«Ці два заходи пов'язані між собою і на певний час роблять Київ центром таких надзвичайно цікавих подій. Мова сучасного мистецтва - надзвичайно гарний комунікатор між країнами, між людьми. Я в цьому переконався завдяки присутності на цій виставці відомих найсучасніших митців. Україна відкрита для них», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що такі визначні митецькі заходи - початок великої роботи, і Уряд підтримає в подальшому реалізацію таких проектів в Україні.

«Це тільки початок великої роботи з представлення українському глядачеві творів сучасного мистецтва», - наголосив Глава Уряду.

Основна композиція бієнале, визначена як «Найкращі часи, найгірші часи. Відродження та Апокаліпсис у сучасному мистецтві», експонується у приміщенні Національного культурно-мистецького і музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

Тут буде представлено 250 творів сучасного мистецтва більш ніж 100 закордонних та українських художників та скульпторів. Серед них - 40 нових, спеціально створених для виставки. ARSENALE 2012 надасть можливість українському глядачеві вперше у такому обсязі побачити сучасне мистецтво світового рівня.

Головна експозиція бієнале містить твори найвідоміших митців ХХ та ХХІ століть. Триватиме виставка до 31 липня.

 

версія для друку