українська російська англійська
Запроваджується дієвий механізм проведення інвентаризації земель
24.05.2012 | 09:55
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

23 травня 2012 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження порядку проведення інвентаризації земель». Цей документ врегулює порядок проведення інвентаризації земель, що сприятиме внесенню до Державного земельного кадастру об’єктивних, достовірних та повних відомостей про розподіл земель між власниками і користувачами, даних про кількісну і якісну характеристику земель тощо.

Зазначений нормативно-правовий акт спрямований на усунення прогалин у регулюванні питань щодо проведення інвентаризації земель та визначає механізм розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення робіт з інвентаризації земель. Оскільки досі був відсутній будь-який нормативно-правовий акт, який регулював би проведення робіт з інвентаризації земель, прийняття постанови дозволить запровадити дієвий механізм проведення інвентаризації земель. Крім того, це урядове рішення сприятиме створенню інформаційної бази для ведення Державного земельного кадастру, посиленню контролю за використанням земель та повнотою надходження плати за землю.

Проект постанови розроблено Держземагентством України на виконання  Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України «Про Державний земельний кадастр» та положень Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

 

версія для друку