українська російська англійська
Керуючу банком спіймали на 4-мільйонних фінансових махінаціях
24.05.2012 | 11:05
Прес-служба Державної податкової служби

На початку травня прокуратура м. Кривий Ріг за матеріалами Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПС у Дніпропетровській області, порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 209-1 КК України. Фігуранткою справи стала керівниця однієї з філій комерційного банку, яка протягом 2010 – 2011 років умисно вносила неправдиві відомості в офіційні документи (грошові чеки) щодо операцій, які підлягають обов’язковому фінансовому моніторингу.

Податківці встановили, що протягом року з рахунку приватного підприємства по чековій книжці, яка оформлена на директора, за вказівкою керівника банківської філії з каси банку неодноразово видавалася готівка на загальну суму майже 4 млн. грн.. Всього підприємство провело 15 фінансових операцій, які повинні підлягати обов’язковому фінансовому моніторингу згідно із законодавством України.

Таким чином, виконуючи свої службові обов’язки та будучи відповідальною особою фінустанови, керівниця банку надавала до спеціального уповноваженого органу виконавчої влади з питань фінансового моніторингу завідомо недостовірну інформацію.

Наразі стосовно керівниці обрано запобіжний захід – підписка про невиїзд.

версія для друку