українська російська англійська
МВС - на захисті прав підприємців
24.05.2012 | 12:59
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко дав вказівку підрозділам МВС обмежити кількість перевірок суб’єктів господарської діяльності й спрямувати свої зусилля на протидію зловживанням у бюджетній сфері.

З метою захисту прав бізнесменів МВС взаємодіє із Координаційною радою з питань розвитку малого та середнього підприємництва, яка оперативно інформує міністерство про факти безпідставного втручання в господарську діяльність підприємців.

Відповідно до доручень Глави Держави та Уряду Міністерство направило на місця вказівку щодо обмежень перевірок суб’єктів підприємництва. Сьогодні вони здійснюються виключно за зверненнями та заявами громадян, матеріалами кримінальних та оперативно-розшукових справ, інформацією про зловживання у бюджетній сфері.

Віталій Захарченко вимагає від своїх підлеглих вжити дієвих заходів щодо захисту інтересів суб’єктів господарювання. Якщо від них надходитимуть повідомлення про спроби незаконних перевірок, які намагаються здійснити інші контролюючі органи, підрозділи внутрішніх справ будуть терміново виїжджати за викликом й документувати такі факти.

 

версія для друку