українська російська англійська
На Дніпропетровщині розпочали ремонти в амбулаторіях
24.05.2012 | 13:00
Дніпропетровська ОДА

У рамках модернізації охорони здоров’я на Дніпропетровщині тривають ремонтні роботи в амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини. Наразі для створення комфортних умов перебування пацієнтів в амбулаторіях ремонтні роботи розпочались і у м. Павлоград.

На проведення ремонтних робіт в амбулаторіях міста виділено 297 тис. грн. Також додатково виділено 291 тис. грн. на придбання будівельних матеріалів. З обласного бюджету передбачені видатки у розмірі 300 тис. грн. для проведення ремонтних робіт в амбулаторіях міста.

Наразі ремонті роботи вже розпочались у амбулаторіях №1 та №2. Мешканці міста мають можливість робити тут безкоштовні аналізи.

З 1 червня 2012 року розпочнеться ремонт ще трьох амбулаторій. Основна мета – розділити потоки пацієнтів (дітей, дорослих, інфекційно-хворих) та створити максимально комфортні умови для їх перебування в амбулаторії. Це дозволить значно скоротити час очікування прийому лікаря.

До складу Павлоградського Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) входять 5 амбулаторій, які максимально наближені до місця проживання мешканців й обслуговують понад 76 тис. населення  міста.

            У 2012 році фінансування на придбання необхідного медичного обладнання та меблів збільшилось з 7 тис. грн. до 971 тис. грн. На сьогоднішній  день вже придбано гемолітичний аналізатор, гінекологічне крісло, шість мікроскопів, медичні меблі, три лейколічильника, легковий автомобіль, десять комп’ютерів та холодильник на загальну суму більш ніж 260 тис. грн.

 

версія для друку