українська російська англійська
Львівщина представила туристично-рекреаційну привабливість напередодні Євро-2012
24.05.2012 | 16:10
Львівська ОДА

На запрошення Чернігівської обласної державної адміністрації головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської обласної державної адміністрації  представило туристично-рекреаційну привабливість Львівщини на Міжрегіональному туристичному форумі «Чернігівщина туристична-2012», який проходив у  м.Новгород-Сіверському. Про це повідомила заступник начальника головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Наталія Гамкало.

У роботі форуму взяли участь офіційні делегації Могильовської та Гомельської областей Республіки Білорусь, Чехівського муніципального району та Погарського району Брянської області Російської Федерації, представники туристичної діяльності Чернігівської, Київської, Житомирської, Львівської, Миколаївської областей, а також музеї, національні заповідники та готельно-туристичні комплекси Чернігівщини.

Між учасниками форуму досягнуто домовленостей щодо активізації двосторонніх туристичних обмінів, тісного співробітництва між органами виконавчої влади в галузі туризму, туристичними організаціями, заповідниками, музеями, спільної участі в рекламно-інформаційних та туристично-привабливих заходах, обміну інформацією про туристичні ресурси, довідковими, методичними і рекламними матеріалами.

Виставкова туристична експозиція Львівщини напередодні  чемпіонату Євро-2012 та літнього туристичного сезону викликала велике зацікавлення  серед учасників та відвідувачів, зокрема, можливості відпочинку та оздоровлення, екскурсійні програми, культурне дозвілля, умови перебування та інфраструктура. 

Особливу увагу працівники головного управління скеровують на популяризацію  Карпат, курортів, замків, історичних міст, стародавніх поселень, місць видатних людей,  релігійних центрів, музеїв, театрів тощо.

У рамках форуму для учасників проведено екскурсійні програми в літературно-меморіальний музей О.Довженка в сосниця, історико-культурний музей-заповідник «Слово о полку Ігоревім» в м. Новгород-Сіверську, а також у м.Чернігів -  одне  з найдавніших міст України,  якому вже 1300 років.

За підсумками роботи, цими вихідними  Львівщину відвідають туристичні групи  з Чернігівщини.

 

версія для друку