українська російська англійська
На Луганщині стартує фестиваль активного відпочинку і екстремальних видів спорту
24.05.2012 | 18:20
Луганська ОДА

26-27 травня 2012 року в районі села Болотяне Луганської області відбудеться фестиваль активного відпочинку та екстремальних видів спорту «Арта». Про це повідомляє управління у справах сім'ї, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Новизна ідеї полягає в форматі заходу - ніяких «професійних» змагань, тільки майстер-класи та показові виступи, прийняти участь в яких зможе кожен бажаючий. Також  під час фестивалю буде організовано роботу майстерень по різних декоративно-прикладних мистецтв.

«Основні прихильники альтернативного (або активного) відпочинку - молодь 14-28 років. Але через дефіцит тренерів та інструкторів з таких дисциплін багато вчаться самостійно, що малоефективно і призводить до травм. Щоб уникнути травматизму та позитивно вплинути на розвиток людини як особистості такі види спортивного відпочинку повинні бути під контролем професіоналів », - вважає керівник молодіжного спортивного клубу «Лугань» Катерина Величко.

У програмі заплановано майстер-класи і тренування по верховій їзді, управлінню байдаркою і каякінг, буде організований велоетап «Драгрейсинг», мотузковий парк і школа виживання туриста, пройдуть заняття з дихальної гімнастики, самомасажу та багато іншого.

версія для друку