українська російська англійська
Микола Азаров взяв участь в урочистостях з нагоди завершення реставраційних робіт фасаду Великої лаврської дзвіниці
24.05.2012 | 19:39
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь в урочистостях з нагоди завершення реставраційних робіт фасаду Великої лаврської дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, а також з нагоди святкування Дня слов’янської писемності і культури.

«Я хочу привітати вас з такими великими святами, як Вознесіння Господнє і День слов’янської писемності. Саме тому ми сьогодні відкрили фасадну частину Великої лаврської дзвіниці», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр поінформував, що Уряд і в подальшому підтримуватиме проведення реставраційних робіт у Києво-Печерській Лаврі: «Ми продовжимо проведення реставраційних робіт у Лаврі і повертатимемо їм первозданний вигляд».

Микола Азаров запевнив, що всі реставраційні роботи Великої лаврської дзвіниці завершать до Дня Незалежності України.

Також у Києво-Печерській Лаврі Глава Уряду відвідав Музей книги і друкарства України. Миколу Азарова тут зустрів дитячий театр «Ладоньки» Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва. Діти заспівали Прем’єр-міністру українських пісень. Разом з Миколою Азаровим вони послухали екскурсію про книговидання в Україні та оглянули експозицію. На завершення Глава Уряду подарував дітям подарунки.

 

Довідково:

Велика Лаврська дзвіниця – 8-гранна чотириярусна вежа з основою 28 метрів та висотою 96,5 м, побудована у 1731-1745 рр. за проектом архітектора та інженера Йоганна Готфріда Шеделя.

 

версія для друку