українська російська англійська
Черкаська ОДА: У травні потрібно 557 млн. грн. на соціальні виплати
25.05.2012 | 10:35
Черкаська ОДА

У Черкаській обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання колегії за підсумками роботи області у І кварталі 2012 року. Окремим до розгляду винесено питання виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича.

Володимир Багрійчук, начальник головного управління Пенсійного Фонду України в області, поінформував керівництво регіону та інших учасників колегії про стан виконання соціальних ініціатив Президента, що входять до компетенції органів ПФУ. Він підкреслив, що у травні більше 93% (398,0 тис. осіб) черкаських пенсіонерів особисто відчули позитивні наслідки від реалізації трьох соціальних ініціатив Президента України. В області проведено осучаснення зарплати пенсіонерам, які вийшли на пенсію до 2008 року за Законами «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» і «Про наукову та науково-технічну діяльність», а також колишнім військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, яким пенсії призначені за Законом «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Четверту ініціативу Президента України працівники Фонду щодо підвищення пенсій військовослужбовцям реалізують поетапно, зокрема з 1 липня підвищенням пенсій на 11% військовослужбовцям – офіцерам, яких в області 15 621 особа, з 1 вересня – до 23 % і з 1 січня наступного року до 35 %.

Завдяки реалізації трьох соціальних ініціатив Президента України сумарне місячне збільшення пенсійних виплат пенсіонерам області відбулося на 50 млн. грн., або на 10%, і у травні потреба в коштах на виплату пенсій склала 557 млн. грн. Середній розмір пенсії зріс до 1275 грн. (на 117 грн. більше, ніж було на 01.04. ц.р.).

Володимир Багрійчук підкреслив, що працівники системи усвідомлюють свою особисту відповідальність за фінансове забезпечення ініціатив Глави держави в регіоні. Забезпечується постійна активна робота з платниками, взаємодія з органами влади та колегами з інших відомств, співпраця з соціальними партнерами з метою вжиття спільних заходів для збільшення надходження внесків до бюджетів усіх фондів соціального страхування.

Разом з тим, більшість громадян позитивно оцінюють принцип соціальної справедливості, закладений Президентом у пенсійних ініціативах.

 

версія для друку