українська російська англійська
У 2012 р. на ЖКГ Дніпропетровщини виділять понад 1 млрд. грн.
25.05.2012 | 12:18
Дніпропетровська ОДА

У 2012 році на заходи з модернізації житлово-комунального господарства Дніпропетровщини передбачено виділити понад 1 мільярд гривень. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул, виступаючи на черговій сесії Дніпропетровської обласної ради, підбиваючи підсумки проходження минулого опалювального сезону і ставлячи завдання з підготовки житлово-комунального господарства області до нового опалювального сезону.

«На Дніпропетровщині опалювальний сезон був своєчасно розпочатий і пройшов в стабільному режимі. Не було допущено перебоїв в енергозабезпеченні підприємств ЖКГ та резонансних подій, пов'язаних з тривалими перебоями в наданні житлово-комунальних послуг населенню. Цей результат досягнутий завдяки системній роботі та консолідації бюджетів всіх рівнів. Ми маємо позитивну, фактично дворазову, динаміку фінансування заходів з модернізації у сфері ЖКГ з бюджетів усіх рівнів», - сказав Олександр Вілкул.

Зокрема, в 2010 році на ці заходи було профінансовано на 545 млн. грн, в 2011 році – на 900 млн грн, а в 2012 році передбачено виділити – 1,042 млрд. грн.

З 2010 року у ході модернізації ЖКГ області вирішуються питання, якими не займалися багато років. Серед будівництво комунальної котельні в Марганці, і модульних котелень у Вільногірську, реконструкція котелень у Дніпродзержинську, Павлограді та Нікополі.

У 2011 році була введена в експлуатацію сучасна котельня в Петриківському районі, яка працює на комбінованому споживанні природного газу та електроенергії.

«Ці заходи дозволили поліпшити якість послуг з теплопостачання для 145 тисяч жителів області та забезпечити стабільним теплопостачанням 17 об'єктів бюджетної сфери», - сказав Олександр Вілкул.

Наразі за завданням губернатора в області завершується розробка енергозберігаючих проектів, що передбачають реконструкцію котелень у Дніпропетровську, Кривому Розі, Павлограді та районах області з переведенням їх на електротеплоакумуляцію і деревні пелети.

  Крім того, в обласному бюджеті цього року передбачено кошти на:

• будівництво та реконструкцію водогонів в Новомосковську, Новомосковському та Софіївському районах;

• реконструкцію очисних споруд в Павлограді, Синельникове, Дніпропетровську, Солононянськом і Юрівському районах.

 

версія для друку