українська російська англійська
Європарламент сьогодні-завтра визначить представника високого рівня для участі в касаційному процесі у справі Тимошенко
25.05.2012 | 13:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Європейський парламент 25-26 травня визначиться з кандидатурою уповноваженого представника, який візьме участь у розгляді касаційної скарги Юлії Тимошенко на вирок суду.

Про це заявив у п'ятницю голова політичної групи «Альянс лібералів та демократів Європи» Європейського Парламенту Гі Верхофстадт під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

«До кінця сьогоднішнього дня або максимум завтра зранку буде затверджена кандидатура на цю посаду. Це буде дуже відома фігура у Європі з довготерміновою політичною історією і біографією», - сказав Гі Верхофстадт.

Микола Азаров, у свою чергу, відзначив, що це має бути відомий європейський політик з незаангажованою позицією.

«Це повинен бути абсолютно об’єктивний політик, і з таким політиком ми співпрацюватимемо. Він або сам повинен бути юристом, або в нього повинен бути помічник-юрист, який повинен знати законодавство», - зазначив Прем’єр.

Глава Уряду наголосив, що Україна забезпечить необхідні умови для того, аби у європейського представника була змога ознайомитися з усіма матеріалами справи Тимошенко.

16 травня під час робочого візиту до Брюсселя Прем'єр-міністр України  Микола Азаров і Президент Європарламенту Мартін Шульц домовилися про те, що під час касаційного розгляду справи Юлії Тимошенко ЄС направить висококваліфікованого представника, який ознайомиться із документами справи та візьме участь у розгляді касації для того, щоб зробити об’єктивні висновки, яким довіряли б і українська сторона, і Європейський Союз.

 

версія для друку