українська російська англійська
До Дня Києва багатодітні родини отримали квартири
25.05.2012 | 14:30
Київська МДА

З нагоди відзначення Дня Києва та Дня столиці голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вручив запрошення на отримання квартирних ордерів 5 київським багатодітним родинам.

 «У першому кварталі план будівництва перевиконано на 15%. Загалом за поточний період «Київмісьбуд» звів понад 70 тисяч квадратних метрів житла – це тисячі нових квартир для киян. Також ми маємо великі плани на програми доступного житла, зокрема мова йде про «70 х 30» та програму іпотечного кредитування, яка передбачає виплату протягом 15 років під 3% річних. Я переконаний, що об’єднані зусилля цих програм дозволять вже найближчим часом значно покращити житлове забезпечення киян», – зазначив Олександр Попов.

Крім того, очільник міськдержадміністрації вручив ювілейні медалі «На відзначення 1530-річчя Києва». 148 нагород отримали працівники різних підприємств столиці, які внесли особистий вклад у розвиток рідного міста.

Голова КМДА привітав нагороджених та запросив усіх присутніх активно долучитися до святкування дня народження міста та відвідати урочисті заходи, підготовлені міською владою.

версія для друку