українська російська англійська
Дмитро Саламатін візьме участь у церемонії випуску слухачів Національного університету оборони
25.05.2012 | 14:43
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

26 травня у Національному університеті оборони України відбудеться випуск більше 430 військових фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки. В урочистій церемонії випуску слухачів візьме участь Міністр оборони України Дмитро Саламатін.

За результатами державної атестації та згідно із рішенням Державної екзаменаційної комісії випускники оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки Національного університету оборони України отримають дипломи магістра.

23 випускники провідного вищого військового навчального закладу закінчили навчання з дипломами з відзнакою, з них четверо – з дипломом з відзнакою та золотою медаллю, а саме: полковник Сергій Салкуцан, підполковник Олександр Печорін, майори Денис Дикий, Ілона Куренівська.

Найкращі випускники провідного вищого навчального закладу полковник Сергій Салкуцан, який проходив оперативно-стратегічний рівень підготовки, та майор Денис Дикий, який здобув оперативно-тактичний рівень підготовки, за сумлінне виконання військового обов’язку, високі показники у навчанні, виявлені при цьому доблесть і честь отримуають з рук Міністра оборони України Дмитра Саламатіна перехідну шаблю часів Богдана Хмельницького.

Міністр оборони України також вручатиме диплом “магістра” про закінчення Національного університету оборони України за спеціальністю “Бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) Сухопутних військ” офіцеру Збройних сил Республіки Корея підполковнику Хонг Сонгнаму.

Зустріч представників ЗМІ, які висвітлюватимуть цю подію, на КПП Національного Університету оборони України 26 травня о 9.20 за адресою: миїв, пр. Повітрофлотський, 28 (навпроти Солом’янської площі та парку ім. М. Островського).

Довідки та акредитації за телефонами департаменту преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України: (044) 253-03-19 та 253-20-73.

Акредитація обов’язкова!

 

версія для друку