українська російська англійська
Проект з будівництва цеху бортового харчування у ДМА "Бориспіль" реалізовано
25.05.2012 | 15:30
КИЇВСЬКА ОДА

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, його перший заступник Ярослав Москаленко та співвласник DO & CO Валерій Горбатюк взяли участь у відкритті підприємства з виробництва бортового харчування ТОВ «Київ-Кетерінг».

Підприємство займається виробництвом бортового харчування та його доставкою на борт літака. На сьогодні компанія готує до 12 тисяч порцій бортового харчування на добу. А з відкриттям нового цеху потужність буде складати 1 500 раціонів на годину, або 24 000 раціонів на добу.

«Обсяг інвестицій, що надходять у Київську область зростає щомісяця. Сьогодні, на виконання одного з 50 губернаторських проектів, ми відкриваємо потужне підприємство, вартість якого становить біля 200 мільйонів гривень. Майже 70% послуг по бортовому харчуванню в аеропорту «Бориспіль» надає це підприємство», - наголосив Анатолій Присяжнюк.

Споруда цеху бортового харчування має чотири рівні: підвальний поверх, два виробничих поверхи та один офісно-технічний. Загальна площа всього підприємства 10 210 кв.м.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Київ-Кетерінг» створено та працює на території ДМА «Бориспіль» з 1995 року і є найбільш досвідченою та потужною компанією по виробництву бортового харчування та його доставці на борт літака.

«Впевнений, що даний проект - це не лише великі надходження в бюджет, нові робочі місця, та соціальний пакет для мешканців регіону. Це також можливість вкотре продемонструвати високий рівень туристичної привабливості регіону та гостинності жителів Київщини», - зазначив керівник Київщини.

За 2011 рік кетерінгом вироблено 4 600 000 порцій бортового харчування. На сьогоднішній день кількість працюючих на підприємстві становить 530 чоловік. За 2011 рік компанія сплатила податків 19,9 млн. гривень, в тому числі податок на прибуток - 13,7 млн. гривень. Середня заробітна плата на одного працюючого за 2011 рік склала 3 700 грн.

Реалізація проекту передбачає створення додатково біля 120 робочих місць. Слід зауважити, що при вартості згаданого проекту близько 25 млн. доларів США, його фінансування відбувається не з державного бюджету, а виключно за власні та запозичені кошти компанії «DO & CO».

 

версія для друку