українська російська англійська
Микола Азаров зустрівся з керівником місії МВФ
25.05.2012 | 17:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров обговорив у п'ятницю перспективи співпраці між Україною та МВФ з керівником місії європейського департаменту Міжнародного валютного фонду.

«У цьому році виповнюється 20 років нашої співпраці з Міжнародним валютним фондом. Потрібно якось відзначити цю подію. Наприклад, активізацією нашої співпраці. Також я хочу привітати Вас із призначенням керівником місії по нашій країні. За 20 років нашої співпраці я можу сказати тільки добрі слова про тих керівників місій МВФ, з якими я працював. І, я сподіваюсь, що і з Вами у нас складуться гарні відносини», - сказав Микола Азаров, звертаючись до нового Керівника місії Європейського департаменту фонду Крістофера Джарвіса.

Під час зустрічі сторони відзначили конструктивну роботу МВФ з Україною та обговорили поточні проблеми двосторонньої співпраці.

Окремо сторони зупинилися на нестабільній ситуації на зовнішніх ринках та її можливому впливі на економіку України, а також обговорили шляхи мінімізації ризиків, які виникають. Прем’єр охарактеризував нового керівника місії як досвідченого професіонала, який швидко і точно вникає в суть проблем.

Крістофер Джарвіс, у свою чергу, відзначив, що Україні вдалося досягнути значного поступу в проведенні структурних реформ, «оздоровленні» фінансового сектору та поверненні довіри до банківського сектору.

«У мене склалося враження, що у Уряду є рішучість і чітке бачення: в якому напрямку проводити реформи, і я вірю, що Ви і Ваші Міністри, голова Нацбанку, серйозно налаштовані на проведення реформ», - сказав Крістофер Джарвіс, звертаючись до Миколи Азарова.

версія для друку