українська російська англійська
Міністр фінансів України Юрій Колобов зустрівся з Єврокомісаром Альгірдасом Шеметою
25.05.2012 | 18:09
Прес-служба Міністерства фінансів

25 травня Міністр фінансів України Юрій Колобов провів зустріч з Єврокомісаром з питань оподаткування, Митного союзу, аудиту та боротьби із шахрайством Альгірдасом Шеметою.

У ході зустрічі обговорювалися актуальні питання податкової і митної політики.

Сторони обмінялися думками стосовно досягнень та нових ініціатив в рамках Податкового та Митного кодексів України, а також підтвердили наміри щодо подальшого співробітництва.

Юрій Колобов зазначив, що його робота як Міністра фінансів спрямована на формування прозорих і довгострокових правил, метою яких є зменшення фіскального навантаження та підвищення інвестиційної привабливості України.

За його словами, триває робота над подальшим доопрацюванням механізмів, закладених у Податковому кодексі, який комплексно удосконалив систему оподаткування в країні. Так, своєчасне відшкодування ПДВ є одним з першочергових завдань Уряду, тому цей механізм постійно удосконалюється.

Окрім того, Міністр фінансів висловив впевненість у тому, що подальші зміни в рамках нового Митного кодексу дадуть змогу значно спростити та автоматизувати митні процедури відповідно до стандартів СОТ та законодавства ЄС, що ще раз підтверджує позицію України щодо міжнародної інтеграції.

Представники Європейської сторони, у свою чергу, відзначили важливість здійснення економічних та соціальних перетворень в Україні для покращання інвестиційного клімату в нашій державі та поглиблення міжнародних інтеграційних процесів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку