українська російська англійська
Микола Азаров: Робота з модернізації транспортної системи буде продовжуватися
25.05.2012 | 20:02
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Робота з модернізації нашої транспортної системи буде тривати і далі, - так під час бесіди з користувачами соціальної мережі Фейсбук прокоментував Прем'єр-міністр України Микола Азаров першу поїздку швидкісного поїзда Київ - Львів, яка відбулася сьогодні.

За його словами, з приводу денних експресів було багато розмов і дискусій. При цьому Микола Азаров висловив здивування, що багато у нашій державі не розуміють масштабність і труднощі проблем. «У такій великій країні, як наша, з такими великими відстанями реалізувати за 1,5 року такі проекти не тільки неймовірно важко, але і, безумовно, не обходиться без якихось неузгодженостей, окремих недоліків. А коли читаєш відгуки на цю подію, то дивує, що саме на цих погрішностях і зосереджено всю увагу», - підкреслив Прем'єр-міністр.

Але найголовніше, зазначив Глава Уряду, що робота в цьому напрямку буде продовжуватися: «Робота з модернізації нашої транспортної системи буде і далі продовжуватися». Наприклад, 1 червня остаточно завершаться роботи на трасі Житомир - Київ, і таким чином вся магістраль буде введена в експлуатацію.

 

 

версія для друку