українська російська англійська
Микола Азаров задоволений, що "Укрзалізниця" врахувала побажання пасажирів і повернула нічні поїзди
25.05.2012 | 20:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров задоволений тим, що «Укрзалізниця» врахувала побажання пасажирів і повернула нічні потяги. Про це Глава Уряду заявив під час спілкування з користувачами соціальної мережі «Фейсбук».

«Укрзалізниця скасувала своє попереднє рішення і відновила торішній літній графік руху поїздів за невеликими змінами», - сказав Микола Азаров.

Прем'єр-міністр окремо торкнувся питання курсування поїзда Київ-Львів № 91/92, який так хвилює всіх львів'ян. «Мешканців Львова цікавить поїзд 91/92. Він не скасований, поки у нього інша нумерація: 191/192, тому що потяг з нумерацією 91/92 пішов через Волинську область за іншим маршрутом. Через місяць «Укрзалізниця» внесе зміни в нумерацію і поверне львів'янам звичний для них номер поїзда», - зазначив Микола Азаров.

Крім того, Миколи Азарова запевнив своїх співрозмовників у тому, що питання прийнятної вартості квитків обов'язково буде врегульовано. Він підкреслив, що ця тема дуже детально обговорюється в Кабінеті Міністрів. Ведеться також робота щодо здешевлення квитків на внутрішні авіаперельоти.

«На звичайні поїзди вартість квитків не змінилася, а на швидкісні потяги вартість квитків буде зменшена», - пообіцяв Прем'єр-міністр. При цьому він повідомив, що дав доручення "Укрзалізниці" вивчити всі звернення і скарги пасажирів на роботу залізниці. «Тому про всі недоліки в роботі залізничного транспорту необхідно буде повідомляти як в «Укрзалізницю», так і в Кабінет Міністрів. Думаю, що з часом все налагодиться», - підсумував Микола Азаров.

 

 

 

версія для друку