українська російська англійська
На Дніпропетровщині до Дня захисту дітей майже 2 тис.дітей відвідали обласне свято
28.05.2012 | 09:43
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині у рамках святкування Дня захисту дітей проходить низка освітніх, спортивних та культурно-масових заходів. Зокрема, майже 2 тис. дітей пільгових категорій відвідали обласне свято в Дніпропетровському державному цирку. Діти переглянули виставу «Планета цирк» і отримали від обласної влади солодкі подарунки та спортивний інвентар.

«Діти – наш найдорожчий скарб та майбутнє Дніпропетровщини й України. Важлива задача, яка стоїть перед старшим поколінням, – це створити умови для всебічного розвитку дітей. Пильного та турботливого ставлення потребують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, або діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. Для цього в області реалізується цілий комплекс програм та проектів з підтримки молоді», – сказала заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова.

У рамках програми святкування Дня захисту дітей 21 травня 2012 року  для вихованців інтернатних закладів було проведено свято «Повір у себе». Цей фестиваль був присвячений 80-річчю створення Дніпропетровської області. У конкурсі взяли участь понад 900 вихованців 32 інтернатних закладів області.

28 червня 2012 року на Театральній площі у Дніпропетровську - святковий концерт, присвячений Дню захисту дітей, від ансамблю «Сузір’я Придніпров’я».

Серед спортивно-масових заходів – з 29 травня по 4 червня 2012 року в усіх містах та районах області проходять змагання з волейболу, спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці, гандболу, бігу по шосе, легкої атлетики, плавання на відкритій воді та обласний турнір з кікбоксингу. У дитячих будинках-інтернатах Дніпропетровщини для дітей організовуються цікаві конкурси малюнків, музично-розважальні програми, концерти.

Важливою подією, яка присвячена Дню захисту дітей, стане урочисте відкриття Обласного санаторно-оздоровчого центру на базі колишнього табору імені Олександра Матросова в селі Орлівщина Новомосковського району. Ця дитяча установа буде функціонувати цілий рік і прийматиме близько 3 тис. дітей щорічно.

 

 

версія для друку