українська російська англійська
Держрезерв намагається позбутися іміджу "засекреченої структури"
28.05.2012 | 11:52
Прес-служба Державного агентства резерву

Держрезерв намагається позбутися іміджу «засекреченої структури». Про це на розширеному засіданні колегії 25 травня 2012 року заявив керівник Державного агентства резерву України Олексій Лелюк. Провести його у Полтаві вирішили не випадково. По-перше, Держрезерв намагається демонструвати прозорість та відкритість роботи для суспільства - виходячи із пріоритетів урядової  політики гласності. По-друге, саме у Полтаві знаходяться два найпотужніших об’єкти, що входять до складу Держрезерву. Причому, це одна із найбільш «хлібних» областей, яка формує вагому частку резервів держави. Про це повідомляє «5 канал».

«На Полтавщині два з наших підприємств, які показують дуже успішні результати за підсумками цього року. Мені найбільш це приємно, тому що я пропрацював багато років тут, і коли підприємства з збиткових стають прибутковими, це добре для людей і вигідно для держави. Ці підприємства: КХП Полтавський і хлібна база, яка знаходиться в Артемівці»,- наголосив у своєму виступі Голова Державного агентства резерву О.Лелюк.

Комори - повні, борошна не бракує, відповідно хліб цьогоріч не дорожчатиме, упевнений керівник Агентства. За його словами, Держрезерв відновив законодавчо обумовлений мінімум продуктів, якими мають бути в запасі. Крім того, провели повну інвентаризацію: застарілі запаси продали. На закупівлю нових ТМЦ Урядом України виділено вп’ятеро більше бюджетних коштів.

версія для друку