українська російська англійська
Держрезерв: Дефіциту борошна не буде, хліб не подорожчає
28.05.2012 | 12:08
Прес-служба Державного агентства резерву

Дефіциту борошна не буде. І хліб не подорожчає, - у цьому переконалися журналісти, які побували на одному з полтавських підприємств стратегічних запасів продовольства. Прес-тур для представників ЗМІ був приурочений до розширеного засідання колегії Держрезерву України. Учать у прес-турі взяли представники центральних та регіональних мас-медіа. Раніше такі заводи були закриті для відвідин, а обсяги заготовленої продукції - позначали грифом "секретно". За словами голови Держрезерву України Олексія Лелюка, за останні два роки роботи вдалося подолати корупцію, яка виникала через непрозорі методи роботи відомства. Якщо 2010-го у структурі держрезерву було близько чверті прибуткових підприємств, уже торік - більше половини. Про це повідомляє Перший національний.

Виїзну колегію Держрезерву провели в Полтаві. Саме цей регіон торік зібрав рекордний для України урожай - понад 5 мільйонів тонн зернових. Полтавський комбінат хлібопродуктів - один із головних постачальників борошна у державні засіки. Два роки тому підприємство, як і більшість у системі Держрезерву - працювало збитково, розповіли на колегії. Після кадрових змін, комбінат уклав вигідні договори із постачальниками зерна - і закінчив рік із прибутком у мільйон гривень.

У засіданні, яке вів Голова Держрезерву Олексій Лелюк, взяли участь голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовиченко, голова обласної ради Іван Момот, голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери Микола Ганнущенко, керівники Державного агентства резерву Україні, державних підприємств сфери управління Держрезерву Україні, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Зокрема, Олександр Удовиченко відзначив готовність полтавського регіону до подальшої співпраці з Держрезервом на взаємовигідній основі. «Ми всі роки співпрацювали із системою Держрезерву. В нас є декілька позицій, які дуже потрібні якраз цій системі. По - перше, це зернові, а також цукор, сухе молоко. Ми і в подальшому готові до конструктивної роботи. Будемо залучати наших товаровиробників для того, щоб вони на взаємовигідних умовах з державою відпрацьовували поставки до Державного резерву», - підкреслив голова Полтавської ОДА.

 

версія для друку