українська російська англійська
За I квартал цього року на Волині збережено позитивні тенденції розвитку економіки
28.05.2012 | 17:20
ВОЛИНСЬКА ОДА

«За I квартал цього року на Волині збережено позитивні тенденції розвитку економіки», - наголосив заступник голови Волинської облдержадміністрації Едуард Стоєв на зустріч з суб’єктами підприємницької діяльності області.

Зокрема, Едуард Стоєв наголосив, що обсяги машинобудування зросли в  1,2 рази, в обробленні деревини та виробництві виробів з неї - на 21,5%, у металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів - на 5,5% та виробництві будматеріалів - у 2 рази. Крім цього, обсяг валової сільськогосподарської продукції зріс на 3,7%. Забезпечено також приріст виробництва основних продуктів харчування:  м'яса (102,3 %), молока (103,0%), яєць (100,5%) усіма категоріями господарств.

Він додав, що на Волині поступово реконструюються старі та будуються нові об’єкти. Зокрема, минулого тижня відкрито ІІ чергу міжнародного автомобільного пункту пропуску "Ягодин".  З'являються нові різні за потужностями підприємства, зокрема такі як: фабрика м’яких іграшок корпорації «Тигрес» та завод з виробництва молока СТзОВ ім. Шевченка  Горохівського району. Модернізується виробництво на підприємстві «СКФ Україна».

Заступник голови облдержадміністрації зазначив, що за відповідний період поточного року в економіку області іноземними інвесторами вкладено майже 5 млн дол. США прямих інвестицій проти 1 млнол. США у відповідному періоді 2011-го.

«Для покращення та спрощення введення бізнесу в області функціонує 20 дозвільних центрів. З 1 січня цього року дозвільні документи видаються виключно через державних адміністраторів спеціальних центрів», - продовжив він.

«Особлива увага обласною владою приділяється фінансовій підтримці малого підприємництва. На підтримку малого підприємництва у рамках регіональної  програми  у цьому році спрямують  700 тис. грн, а це -  у 2,5 рази більше ніж у попередньому році», - зазначив Едуард Стоєв.

Підсумовуючи, заступник голови облдержадміністрації також наголосив, що в регіоні проводиться системна робота із погашення заборгованої заробітної плати, її офіційної виплати та загалом підвищення соціальних стандартів.

 

версія для друку