українська російська англійська
У Києві презентовано Центральний офіс з обслуговування великих платників податків
28.05.2012 | 17:11
Прес-служба Державної податкової служби

«Сьогодні ми є свідками чергового етапу перетворення податкового відомства у високоякісну сервісну службу. Великих платників податків ми сприймаємо як наших клієнтів, які потребують найкращого податкового сервісу. Саме тому, створення Центрального офісу з їх обслуговування є однією з найважливіших умов кардинального реформування податкової служби», - зазначив Голова ДПС України Олександр Клименко.

За його словами на сьогодні великі платники податків забезпечують понад 64% усіх надходжень до бюджету. І саме бюджетоутворюючі підприємства вимагають високопрофесійного супроводу в окремому підрозділі, який втілить у собі найраціональніші та найефективніші підходи та технології.

Слід зазначити, що колектив офісу складатимуть кращі спеціалісти податкової служби України, а також випускники профільних вищих навчальних закладів України.

Крім того, спеціалізовані державні податкові інспекції в містах Сімферополь, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Донецьк, Запоріжжя, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса та Харків почнуть підпорядковуватися Центральному офісу.

А вже у наступному році реорганізація торкнеться спеціалізованих інспекцій в містах Кривий Ріг, Миколаїв та Сімферополь, які приєднаються до спеціалізованих податкових інспекцій у містах Дніпропетровськ, Одеса та ДПІ у м. Сімферополі. Натомість у цих містах для додаткової зручності працюватимуть сервісні центри, у яких платники податків зможуть подавати звітність, отримувати кваліфіковані консультації та дозвільні документи.

 

 

версія для друку