українська російська англійська
Оборонне відомство приділяє надзвичайну увагу модернізації військової авіації
28.05.2012 | 17:25
Прес-служба Міністерства оборони

28 травня триває робоча поїздка Міністра оборони України Дмитра Саламатіна до Львівського гарнізону.

На Львівському авіаційно-ремонтному заводі ДК «Укроборонпром» глава оборонного відомства урочисто передав представникам однієї з бригад тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України технічний формуляр на відремонтований та модернізований легкий фронтовий винищувач МіГ-29.

Це вже четвертий літак, який від початку поточного року пройшов комплекс відновлювальних робіт на заводі. На черзі – наступні винищувачі.

Як зазначив Дмитро Саламатін, зараз оборонне відомство приділяє надзвичайну увагу модернізації і постановці «на крило» літаків військової авіації.

Він також звернув увагу на новий окрас винищувача, завдяки якому вдалося підвищити якісні характеристики бойової машини.

«У поточному році замовлення Міністерства оборони України на відновлення та ремонт парку бойових літаків складає половину обсягу портфелю замовлень підприємства. Раніше на оборонне відомство припадало лише близько 10% таких робіт», – зазначив Дмитро Саламатін.

Глава оборонного відомства вивчив технологічні можливості підприємства, оглянув його ремонтні потужності та обговорив з інженерно-технічним складом перспективні напрямки діяльності.

 

версія для друку