українська російська англійська
Євросоюз виділив 5 млн. євро на підтримку розвитку туризму в Криму
29.05.2012 | 10:10
Рада міністрів АРК

29 травня в Ялті офіційно стартує другий етап реалізації проекту Євросоюзу «Диверсифікація та підтримка туристичного сектора Криму».

В урочистій церемонії візьмуть участь глава Представництва ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, заступник голови Ради міністрів АРК Георгій Псарьов, посли країн-членів ЄС, а також експерти проекту.

У рамках презентації учасників ознайомлять з першими результатами реалізації проекту, його метою і завданнями, запланованими заходами, очікуваними результатами і т.д.

Проект ЄС «Диверсифікація та підтримка туристичного сектора Криму» спрямований на підвищення ефективності роботи виконавчих органів влади в сфері туризму і суміжних галузях економіки.

Проект буде впроваджуватися консорціумом міжнародних консалтингових компаній з Ірландії, Італії та Нідерландів.

Презентація та офіційний старт другого етапу реалізації проекту пройдуть в санаторії «Ай-Даніль» (смт Гурзуф).

Довідково.

Обсяг фінансування, наданий Європейським Союзом в рамках реалізації проекту, становить 5 млн. євро. Проект буде реалізовуватися протягом трьох років з 2012-го по 2014 рік.

Серед ключових заходів проекту - створення програм модернізації державних здравниць; створення та забезпечення роботи єдиного навчального центру в сфері курортів і туризму; експертна допомога в реформуванні галузі; розробка і здійснення 5-річної маркетингової стратегії. У тому числі, проведення детального маркетингового дослідження; створення Консультаційної ради з питань розвитку туризму, а також розробка програм модернізації малоефективних здравниць Криму.

 

версія для друку