українська російська англійська
Уряд звільнятиме посадовців за бездіяльність у питаннях захисту інтересів підприємців, - В. Хорошковський
29.05.2012 | 14:04
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Уряд звільнятиме посадовців за бездіяльність у питаннях захисту інтересів підприємців. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час засідання Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств, яке відбулось 29 травня 2012 року у Києві.

Під час наради було розглянуто кілька питань, зокрема, ситуації, які склалися навколо «Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом», публічного акціонерного товариства «Універмаг Україна», сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Бучанське» тощо.

Перший віце-прем’єр-міністр України поставив перед Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України та Службою безпеки України  вимогу захищати права законних власників підприємств.

«Ситуації, які ми розглядаємо на нараді, розвиваються за одним сценарієм: суд виносить незаконне рішення, органи державної влади не реагують належним чином, в результаті чого у законного власника відчужується майно», - заявив Валерій Хорошковський.

Він висловив переконання, що влада повинна протидіяти незаконному захопленню підприємств. «Якщо влада не вживає дій з метою упередження або виправлення ситуації, вона фактично є співучасником протиправних дій», - додав Валерій Хорошковский.

Також він наголосив на персональній відповідальності посадовців за бездіяльність у питаннях захисту інтересів підприємців.

Валерій Хорошковський направив звернення до Вищої ради юстиції щодо притягнення до відповідальності суддів, які приймали рішення на користь протиправного поглинання та захоплення підприємств.

 

версія для друку