українська російська англійська
Промислові підприємства Сумщини реалізували продукції на 5,1 млрд. грн.
29.05.2012 | 15:30
Сумська ОДА

У І кварталі 2012 року промислові підприємства Сумщини реалізували продукції на 5,1 мільярда гривень, що на 21,2% більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомив перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Віктор Чернявський.

За його словами, позитивна тенденція забезпечена зростанням обсягу реалізації у добувній промисловості, де значно збільшилась ціна на нафту. Переробна промисловість приростила обсяги продажів на 3,3%. Серед лідерів – харчова промисловість, виробництво готових металевих виробів та машинобудування.

На активізацію виробництва та продажів позитивно вплинула інноваційно-інвестиційна діяльність підприємств.

«У І кварталі нинішнього року значно підвищилась продуктивність праці на виробництві. У розрахунку на одного працівника реалізовано продукції на 70 тисяч гривень, що на 23,5% більше, ніж у відповідному періоді минулого року», – підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації.

У 2011 році в області було реалізовано 7 масштабних інвестиційних проектів на загальну суму близько 700 мільйонів гривень, введено нові потужності в машинобудуванні, виробництві пакувальних та будівельних матеріалів, кондитерській промисловості, повідомив Віктор Чернявський.

 «Завдяки виконанню Стратегії «Нова Сумщина-2015» сьогодні ми маємо фундамент для суттєвого зростання промислового виробництва та наповнення бюджету області», – наголосив Віктор Чернявський.

версія для друку