українська російська англійська
Іноземці перевозитимуть Україною вболівальників Євро-2012 до 15 липня
29.05.2012 | 16:07
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

Іноземні автоперевізники забезпечуватимуть транспортування пасажирів (вболівальників, гостей та учасників чемпіонату Євро-2012) зі своїх країн по Україні з дня оформлення дозволу до 15 липня 2012 року включно. Задля цього Міністерство інфраструктури України наказом від 21.05.2012 № 268 затвердило Тимчасовий порядок оформлення і видачі іноземним перевізникам дозволів для здійснення перевезень пасажирів (вболівальників, гостей та учасників чемпіонату) між пунктами, розташованими на території України, під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Тимчасовим порядком встановлено процедуру оформлення, обліку і видачі дозволів іноземним перевізникам для перевезення пасажирів по Україні під час Євро-2012. Видачу таких дозволів проводитиме ДП «СМАП» за фактом прибуття автомобільного транспортного засобу з кількістю місць для сидіння більше 9 (з місцем водія включно) при пред’явленні свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, посвідчень водіїв та списку пасажирів.

Дозволи на перевезення вболівальників, гостей та учасників чемпіонату між пунктами, розташованими на території України, містять такі відомості: найменування іноземного перевізника та його адреса, реєстраційний номер автомобільного транспортного засобу, підпис та номерний штамп посадової особи ДП «СМАП», що оформила дозвіл, дата видачі дозволу, обмеження руху автомобільного транспортного засобу - здійснення перевезень пасажирів між населеними пунктами України, термін дії дозволу - до 15 липня 2012 року.

ДП «СМАП» вестиме облік дозволів, виданих іноземним перевізникам. При виїзді з України використані дозволи іноземні перевізники мають обов’язково повернути у структурні підрозділи ДП «СМАП».

Передавати дозвіл іншому іноземному перевізнику та здійснення будь-яких виправлень у ньому забороняються.

Здійснення транспортування пасажирів-вболівальників з-за кордону іноземними перевізниками між населеними пунктами України дасть змогу покращити обслуговування пасажирів при міжнародних перевезеннях, сприятиме  проведенню фінальну частини Євро-2012 на належному рівні.

 

версія для друку