українська російська англійська
Микола Азаров: Україна продовжує системну роботу із забезпечення альтернативних поставок газу
29.05.2012 | 18:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров продовжує системну роботу щодо забезпечення альтернативних поставок газу. Про це він заявив на брифінгу в Ашгабаті.

За його словами, це питання сьогодні обговорювалося з Президентом Туркменістану, зокрема, стосовно можливих обсягів газу, які Туркменістан може поставляти Україні. Водночас Микола Азаров зазначив, що українська сторона наполягає на реалізації положень угоди про запровадження зони вільної торгівлі в СНД, які дають їй можливість вільного доступу до газотранспортних систем країн СНД.

Прем’єр-міністр підкреслив, що в рамках роботи з диверсифікації поставок вуглеводнів Україна готова брати участь в реалізації проектів з будівництва Транскаспійського газопроводу.

«Ця тема обговорювалася сьогодні під час моєї зустрічі з Президентом Туркменістану. Також ми це обговорювали під час візиту Президента Туркменістану до України, зокрема, її обговорили наші президенти. Ми максимально сприятимемо реалізації цього проекту. Це у наших інтересах. Як ви розумієте, це питання не сьогоднішнього дня, а питання перспективи», - зазначив Микола Азаров. При цьому Глава Уряду нагадав, що раніше у нього відбулися переговори з керівництвом Держави Катар щодо забезпечення альтернативних джерел газу. Також це питання уже піднімалося під час візиту його до Азербайджану.

 

версія для друку