українська російська англійська
Криму виділили 42 млн.грн. на реалізацію програми іпотечного кредитування
30.05.2012 | 11:10
Рада міністрів АРК

У поточному році на реалізацію державної програми пільгового іпотечного кредитування Криму виділено понад 42 млн. грн. Про це повідомив голова Республіканського комітету АРК з будівництва та архітектури Андрій Ляшевський на засіданні Комітету із забезпечення надходжень податків, зборів і підвищенню ефективності роботи підприємств, яке пройшло під керівництвом Голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова.

«На сьогоднішній день на реалізацію програми Криму виділено 42 млнрн. Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Україні нам вже доведена бюджетна помісячний розпис на 2012 рік», - сказав глава міністерства.

Андрій Ляшевський нагадав, що державна програма «Доступне житло» реалізується за двома напрямками. Так, в рамках першого напряму держава компенсується 30% нормативної вартості житла. В даному випадку на держпідтримку можуть претендувати громадяни, які перебувають на квартирному обліку і потребують поліпшення житлових умов.

Другий напрямок - пільгова іпотека, в рамках якої громадянам будуть надаватися кредити на 15 років: лише 3% буде оплачувати громадянин, решта - відшкодує держава.

Андрій Ляшевський повідомив, що вже ряд банків дали офіційну згоду на участь в програмі.

До теперішнього часу складено попередній список громадян, які виявили бажання взяти участь в програмі «Доступне житло».

Голова Ради міністрів Анатолій Могильов доручив провести інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення, в тому числі серед черговиків, про умови участі в державній програмі «Доступне житло».

Крім того, Анатолій Могильов доручив сформувати список об'єктів зі ступенем готовності не менше 50% для участі в програмі.

версія для друку