українська російська англійська
Майже 325 млн. грн. буде направлено на реалізацію енергоефективних проектів
30.05.2012 | 13:56
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

Бюджетну підтримку Євросоюзу у розмірі 324,8 мільйонів гривень буде направлено на реалізацію  енергоефективних проектів.  Про це проінформував учасників III Європейсько-Українського Енергетичного Дня Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Микола Пашкевич. «31 млн. євро, які наприкінці минулого року надійшли у рамках бюджетної допомоги Європейського Союзу будуть спрямовані на реалізацію енергоефективних проектів у бюджетній сфері та комунальній теплоенергетиці. Кошти у грудні 2011 року були конвертовані у національну валюту, наразі відповідно Закону «Про державний бюджет» вони знаходяться на спеціальному рахунку держказначейства у сумі 324,8 млн. гривень»,  - зазначив Микола Пашкевич.

За його словами відповідно індикаторів бюджетної підтримки кошти спрямують на проекти  зі зменшення обсягу технологічних витрат і втрат енергоресурсів, на модернізацію обладнання та впровадження новітніх енергоефективних технологій у зазначених сферах.

Окрім цього, Микола Пашкевич зауважив, що на даний напрям також  виділено 119, 3 млн. грн. із загального фонду державного бюджету. «Разом – 444,1 мільйонів гривень або ж 56% коштів Державної цільової економічної програми з енергоефективності та енергозбереження України», - пояснив Голова Агентства.

Зі слів Миколи Пашкевича проекти на розгляд конкурсної комісії вже подані. «Наразі документація щодо розподілу коштів уже знаходиться на розгляді в Міністерстві юстиції. Після її затвердження Урядом, зазначені кошти будуть направлені на реалізацію проектів», - наголосив Голова Держенергоефективності.

 

версія для друку