українська російська англійська
Держфінінспекція у Харківській області з початку року відшкодувала втрат на 78 млн. грн.
30.05.2012 | 15:44
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Харківській області у січні – квітні 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 78 млн. грн.

Загалом Держфінінспекція у Харківській області з початку 2012 року провела 324 контрольні заходи, які охопили 318 підприємств, установ та організацій. Фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлено на 282 об’єктах контролю.

У січні – квітні 2012 року Держфінінспекція у Харківській області подала 251 висновок і пропозицію для застосування фінансових санкцій та нарахування платежів; пред’явлено 17 позовів до суду щодо відшкодування винними особами збитків; ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 24 цивільні позови; до адміністративної відповідальності притягнуто 1044 особи; до дисциплінарної та матеріальної відповідальності – 255 осіб; за результатами проведених працівниками Держфінінспекції ревізій із займаних посад звільнено 19 посадових осіб.

На розгляд правоохоронним органам передано 72 матеріали контрольних заходів. За результатами розгляду матеріалів ревізій, що їх проводили правоохоронні органи та у яких працівники Держфінінспекції в Харківській області брали участь як залучені спеціалісти, було порушено 67 кримінальних справ.

 

версія для друку