українська російська англійська
Жителі Буковини зможуть придбати доступне житло
30.05.2012 | 16:20
Чернівецька ОДА

Сьогодні, 30 травня, в обласній державній адміністрації упродовж дня працює «гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади». Буковинці мають змогу за безкоштовним телефонним номером звернутися з питань, які їх найбільше турбують до керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. З 10 до 12 години на запитання краян відповідала заступник начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Ольга Басараб. Мова йшла, зокрема, про реалізацію в області програми «Доступне житло», і, як повідомила  посадовець, міжвідомча комісія уже затвердила перші об’єкти обласного центру, житло в яких мешканці регіону можуть придбати на умовах здешевленої іпотеки. Серед них – об’єкти житлового будівництва по вулиці Руській, 235в (забудовник – ТОВ «Чернівецький молодіжний житловий комплекс»), по вулиці Руській, 223д (забудовник – ТОВ БФ «Чернівціжитлобуд») та по вулиці Чорноморській, 4а (ТзОВ «Будмонтаж-2001»).

Крім того, зазначила Ольга Басараб, обласною державною адміністрацією направлено Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на засідання міжвідомчої комісії матеріали ще по двох об’єктах житлового будівництва, в яких може бути придбане житло із залученням коштів держбюджету, передбачених на здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Зокрема, надіслано матеріали на житловий будинок на 28 квартир по вулиці Головній, 275, забудовником якого є ТзОВ «Рембудсервіс-інвест», та житловий будинок на 96 квартир по вулиці Кагарлицького,7, забудовником якого є фірма «Атлас».

За словами Ольги Басараб, робота з компаніями-забудовниками області із реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення громадян, які цього потребують, доступним житлом продовжується.

 

версія для друку