українська російська англійська
Громадська рада при Пенсійному фонді розглянула стан надходження коштів до пенсійного бюджету
30.05.2012 | 16:33
Прес-служба Пенсійного фонду

Громадська рада при Пенсійному фонді України розглянула стан надходження коштів до пенсійного бюджету та виконання соціальних ініціатив.

2 млн. зайнятого населення в Україні, або 16,2%  його загальної кількості, отримують заробітну плату на рівні або менше мінімальної. Це стримує зростання фонду оплати праці, а відтак – і збільшення надходження коштів до пенсійного бюджету.

Зарплату на рівні або нижче мінімальної отримують 67,6 тис. керівників, з них 9,6 тис. – у Києві, 5,6 тис. – у Харкові, 4,7 тис. – у Донецькій, по 4,1 тис. – у Дніпропетровській та Одеській областях.

Про це йшлося  30 травня ц.р. на засіданні Громадської ради при Пенсійному фонді України, в якому взяв участь перший заступник Голови правління Фонду Василь Кравчук.

Органи Пенсійного фонду України здійснюють моніторинг підприємств, які мінімізують доходи найманих працівників. У січні-квітні ц.р. по 94,1 тис. таких суб’єктів господарювання направлено повідомлення до місцевих органів  виконавчої влади, по 59 тис. – до правоохоронних органів.

Членів Громадської ради було також поінформовано про результати реалізації соціальних ініціатив  Президента та про розробку Пенсійним фондом регуляторних актів, їх відповідність принципам регуляторної політики.

версія для друку