українська російська англійська
Михайло Папієв вручив ключі від реанімобіля Новоселицькій лікарні
30.05.2012 | 16:30
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Сьогодні, 30 травня, голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв відкрив меморіальну дошку Розалії Мучник на фасаді Новоселицької центральної районної лікарні, у якій вона працювала впродовж майже 40 років, та разом з її родичами вручив колективу лікарні ключі від реанімобіля.  

«Для мене це особлива подія, - сказав голова облдержадміністрації Михайло Папієв. - Яскравий приклад людської вдячності, небайдужості і гідності. На жаль, не завжди в повсякденні ми знаходимо добре слово для людини, яка його заслуговує, не часто віддаємо шану нашим славним землякам, які прислужилися Буковині і громаді краю». За його словами, не одне покоління новосельчан доторкнулося до великого серця і дбайливих рук Розалії Михайлівни Мучник, тисячам земляків вона допомогла здолати недугу, і, передусім, для них вона насправді видатна особистість. З вдячністю згадують свого Лікаря пацієнти, пишаються колеги, особливо родина – в Україні і поза межами нашої держави, сказав глава крайової виконавчої влади.

Михайло Папієв подякував доньці і онуку пані Мучник, які продовжують добру справу матері і бабусі в царині охорони здоров’я своїх земляків, і на доброчинних засадах капітально відремонтували відділення дитячої консультації, придбали медичне обладнання та карету реанімаційної допомоги для лікарні.

 

версія для друку