українська російська англійська
В Одесі стартувала Міжнародна транспортна виставка "Інтер-транспорт 2012"
30.05.2012 | 18:08
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

«Діалог. Довіра. Дія» – під таким гаслом сьогодні, 30 травня 2012 року, на морському вокзалі Одеського порту відкрилася XI-а Міжнародна транспортна виставка-конференція «Інтер-транспорт 2012». Захід проводиться під егідою Постійного Секретаріату Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ОЧЕС), за підтримки та участі Міністерства інфраструктури, Міністерства закордонних справ України, Одеської обласної державної адміністрації.

На експозиції виставки представляють свою діяльність провідні порти Чорноморського регіону, залізниці, виробники обладнання та техніки для портового та складського господарства, лідери у галузі гідротехнічного будівництва, галузеві навчальні заклади та галузева наука. У цілому список учасників налічує 150 компаній та організацій з 19 країн.

За десятиліття роботи виставка «Інтер-транспорт» здобула репутацію провідного регіонального форуму з розвитку транспортної інфраструктури в Чорноморському регіоні. Підвищений інтерес до заходу підтверджує традиційна участь у ньому членів урядів, керівників портів та провідних компаній країн Чорноморсько-Каспійського регіону та Балтії, світових виробників портового обладнання.

Виставка «Інтер-транспорт 2012» працюватиме до 1 червня включно.

 

версія для друку