українська російська англійська
Дмитро Саламатін: Підготовку льотного складу перевірятиму особисто
31.05.2012 | 09:48
Прес-служба Міністерства оборони

На цьому наголосив Міністр оборони України Дмитро Саламатін під час розширеного засідання колегії оборонного відомства, яке відбулося у Києві 30 травня.

За словами Міністра оборони, цей місяць був досить насичений для Збройних Сил України. У травні було завершено розроблення основних концептуальних документів оборонного планування, проведено черговий випуск молодих офіцерів з вищих військових навчальних закладів та слухачів Національного університету оборони України. Збройні сили отримали по чотири відновлені та відремонтовані літаки МіГ-29 та Су-27, був забезпечений вихід в море підводного човна Військово-морських сил ЗС України “Запоріжжя”.

«Робота щодо створення сучасних і боєздатних Збройних сил набирає темп», – підкреслив Міністр оборони України Дмитро Саламатін.

Основними завданнями Збройних сил України на наступний місяць глава оборонного відомства визначив безумовне виконання доручень Президента України та рішень Кабінету Міністрів України, виконання завдань з прикриття повітряного простору під час проведення фінальної частини Євро-2012, виконання міжнародного контракту щодо утилізації запасів меланжу, подання до розгляду на засіданні Кабінету Міністрів України та Ради національної безпеки і оборони України проекту Стратегічного оборонного бюлетеня України, підготовку та проведення ротації українського миротворчого контингенту та персоналу, задіяних у міжнародних миротворчих операціях тощо.

Глава оборонного відомства звернув окрему увагу командувачів видів Збройних сил на забезпечення нарощування інтенсивності заходів бойової підготовки та виконання планів підготовки льотного складу.

«Підготовку льотного складу перевірятиму особисто і раптово», – наголосив Міністр оборони України Дмитро Саламатін.

Також глава оборонного відомства дав доручення керівникам структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, органів військового управління щодо своєчасної підготовки бюджетних пропозицій на 2013 рік.

версія для друку