українська російська англійська
Україна відкрита до інвестицій у енергетичний сектор
31.05.2012 | 10:13
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

30 травня 2012 року Міністр екології та природних ресурсів Едуард Ставицький провів зустріч з представниками компанії «Шелл Експлорейшн енд Продакшин Юкрейн Інвестментс (ІV) Б.В.» на чолі з головою компанії «Шелл» в Україні Грехемом Джоном Тайлі.

Під час зустрічі були обговорені практичні заходи щодо укладання угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Юзівська.

Зокрема, Грехем Джон Тайлі підкреслив, що «Шелл» зробить усе можливе, щоб   реалізувати проект після укладання угоди про розподіл продукції.

Зі свого боку, Едуард Ставицький наголосив, що перемога «Шелл» у справедливому та прозорому конкурсі на розвідку та видобуток вуглеводнів на Юзівській ділянці стала важливим сигналом відкритості України до інвестицій в енергетичний сектор.

Довідково.

Royal Dutch Shell — публічна компанія, відома як Shell (Шелл) — транснаціональна корпорація з головною штаб-квартирою в Гаазі (Нідерланди).

Основним бізнесом компанії є розвідка, видобування, переробка, транспортування та збут вуглеводів, (нафти і природного газу). Shell також має значний нафтохімічний бізнес («Shell Chemicals») та бізнес в секторі відновлюваних джерел енергії. «Shell» зареєстрована у Великій Британії зі своєю корпоративною штаб-квартирою в Гаазі. «Shell» працює більш ніж в 140 країнах.

Прогнозні ресурси Юзівської площі (Харківська та Донецька обл.) оцінюються у 4,054 трлн. куб. метрів газу. На етапі геологічного вивчення планується залучити мінімум 1,6 млрд. грн. інвестицій і 30 млрд. грн. на етапі промислової розробки.

 

 

версія для друку