українська російська англійська
Завчасно заповнена імміграційна картка спростить перетин держкордону
31.05.2012 | 10:25
Прес-служба Адміністрації Державної прикордонної служби

Вирішивши відвідати Україну, іноземці та особи без громадянства тепер можуть заповнити імміграційну картку заздалегідь. Вона подається під час перетинання державного кордону разом з паспортним документом співробітнику Державної прикордонної служби України та зберігається протягом усього часу перебування в Україні. Завчасно заповнений документ пришвидшить перетин кордону громадянами, адже не доведеться гаяти час на його заповнення безпосередньо в пункті пропуску.

  Зразок картки та порядок її заповнення розміщено на сайті Державної прикордонної служби України за адресою: http://pvu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=47259&cat_id=46460 .

Нагадаємо, що імміграційна картка подається іноземцями або особами без громадянства під час здійснення прикордонного контролю, коли в паспортному документі громадянина не передбачено сторінок для відміток про перетинання державного кордону, а також на прохання іноземця або особи без громадянства не ставити у паспортному документі відповідної відмітки. У разі якщо інше не встановлено міжнародними договорами України, імміграційна картка не заповнюється. Для прикладу, відповідно до угоди між Україною та Російською Федерацією про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації, громадяни, на яких поширюється дія даного документа, імміграційну картку не заповнюють.

версія для друку