українська російська англійська
Микола Азаров: Треба повертати ринки і використовувати нові можливості
31.05.2012 | 10:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Українці беруть участь в економічних успіхах Туркменістану. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 31 травня.

Глава українського Уряду наголосив на значних економічних показниках Туркменістану, зокрема минулого року валовий внутрішній продукт цієї країни виріс на 15%.

«Ми не тільки радіємо успіхам дружньої країни і народу. Ми беремо в них участь», - зазначив Микола Азаров. Як приклад, Прем’єр-міністр повідомив, що  українські будівельники, які працюють в Туркменістані, мають контракти на три роки вперед.

Микола Азаров бачить широкі перспективи подальшої співпраці України і Туркменістану в будівельній галузі.

«На переговорах з Президентом Туркменістану ми обговорювали нові будівельні проекти. Такі значні, як будівництво портів, залізниць, мостів, комбінованих транспортних коридорів тощо. Туркменістану потрібні інноваційні технології, сучасне обладнання. Практично все це виготовляється в Україні», - наголосив Микола Азаров, зазначивши, що вже досягнуто домовленостей про інтенсифікацію роботи міжурядового комітету з економічного співробітництва а також контактів між компаніями двох країн.

«Кількарічна пауза у відносинах, яку штучно створили до приходу нашого Уряду, на користь нашим країнам зовсім не пішла. Треба надолужувати втрачений час, - підкреслив Глава Уряду. - Повертати традиційні ринки збуту продукції вітчизняного енергетичного, транспортного машинобудування, приладобудування, трубної промисловості, агрокомплексу».

 

 

версія для друку