українська російська англійська
Економічні процеси в країнах СНД набувають для України все більшого значення
31.05.2012 | 11:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Економічні процеси в країнах Співдружності набувають для України все більшого значення. На цьому на засіданні Кабінету Міністрів 31 травня  наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров, коментуючи свою участь у засіданні Ради глав Урядів країн СНД, яке відбулося вчора в столиці Туркменістану Ашхабаді.

Прем’єр-міністр зазначив, що на цей величезний ринок сьогодні припадає більше третини нашого зовнішнього товарообороту. До того ж цей ринок динамічно зростає - минулого року товарообіг між країнами СНД зріс на 36%.

«У той час як Європа охоплена рецесією і не знаходить виходу з боргової кризи, ринок країн СНД два роки поспіль зростав приблизно по 5%. Під час візитів до Білорусі, Росії, Казахстану, Азербайджану і ось тепер до Туркменістану я на власні очі побачив динамічний розвиток економік цих країн, готові до реалізації масштабні національні проекти, які забезпечать зростання в наступні роки», - сказав Микола Азаров.

При цьому Прем’єр-міністр підкреслив, що практично всі країни СНД стали на шлях модернізації своїх економік.

«Це вже не ритуальні заяви про великий потенціал. Це практичні можливості і практичний інтерес для держави Україна і для українських компаній», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку