українська російська англійська
Уряд планує ухвалити низку документів щодо підтримки сім'ї та захисту прав дітей
31.05.2012 | 11:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд на сьогоднішньому засіданні розгляне низку документів щодо підтримки сім’ї та захисту прав дітей. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів. 

За словами Миколи Азарова, Уряд затвердить план заходів з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини. «Він  направлений на поліпшення стану охорони дитинства в багатьох сферах: охороні здоров’я, освіті, культурі, формуванні здорового способу життя дітей,  духовного розвитку і т.д.», - поінформував  Прем’єр-міністр.

Крім того, Уряд планує схвалити Концепцію Державної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року. «Це надзвичайно важливий документ в контексті підвищення престижу сім’ї, рівня відповідальності батьків за виховання та розвиток дітей, їх життя і здоров’я; підготовки  молоді до вступу у шлюб та народження і виховання дітей; мінімізації асоціальних проявів у сім’ї, передусім насильства в сім’ї; залучення громади до допомоги сім’ям з дітьми і т.д.», - пояснив Микола Азаров.

 

 

версія для друку