українська російська англійська
Кіровоградці зібрали гроші на придбання інфузоматорів для онкохворих дітей
31.05.2012 | 11:56
Кіровоградська ОДА

У рамках акції «Поверни надію», в обласній філармонії відбувся благодійний концерт народного хореографічного ансамблю «Пролісок».

Кожен охочий, хто прийшов на концерт, мав можливість долучитися до благородної справи – зробити свій внесок і таким чином надати посильну допомогу для лікування онкохворих дітей у гематологічному відділенні дитячої обласної лікарні.

Саме з цією метою вже другій рік поспіль за ініціативи депутата обласної ради, директора обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю Анатолія Короткова народний хореографічний ансамбль «Пролісок» проводить благодійний концерт.

Звертаючись до присутніх, Сергій Ларін відзначив: – Наша область, на превеликий жаль, є одним з лідерів з онкологічних захворювань. Особливо сумно, коли на цю важку недугу хворіють маленькі діти. Ми активно працюємо над тим, щоб оснастити кожну району лікарню сучасним діагностичним центром, щоб можна було виявляти небезпечні хвороби на ранньому етапі і таким чином врятувати не одне людське життя.

Загалом під час концерту було зібрано 48 тисяч гривень. На ці кошти організатори вирішили придбати для дитячої обласної лікарні три інфузомати – електронні насоси для інтенсивної терапії та анестезії.

За словами головного лікаря дитячої обласної лікарні Юрія Кобилянського, сьогодні у медичних закладах Кіровоградщини лікуються більше ста онкохворих дітей. Вони потребують постійної підтримки з боку оточуючих, адже для одужання їм весь час потрібні дорогі ліки та відповідне медичне обладнання.

 

версія для друку