українська російська англійська
За результатами ревізії в ще одному місті Буковини призупинено підвищення тарифів
31.05.2012 | 12:54
Прес-служба Державної фінансової інспекції

За результатами ревізії Держфінінспекції в Чернівецькій обл. виконком Сокирянської міської ради призупинив дію рішення щодо підвищення тарифів для населення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

Попри те, що фактичні втрати води КП «Сокиряни-благоустрій» протягом останніх років становили  18 %, рішенням виконкому Сокирянської міської ради затверджено тариф, до складу якого включено втрати води у розмірі 23,2 %.

Крім того, КП «Сокиряни-благоустрій» завищило у середньому на 40 % порівняно з фактичними витратами інші складові тарифів на комунальні послуги. Зокрема, на 70 % підвищено тариф на водовідведення та на 19 % тариф на утримання будинків і прибудинкових територій при тому, що ці послуги і так були прибутковими.

Як повідомлялося, на виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо контролю дотримання законності органами місцевого самоуправління при прийнятті рішень стосовно підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги від початку 2012 року Держфінінспекція України проводить відповідну роботу.

 

 

 

версія для друку