українська російська англійська
Інспектори Тернопільщини забезпечили відшкодування втрат на 11 млн. грн.
31.05.2012 | 13:04
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області у січні – квітні 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 11 млн. грн.

Загалом із початку року контрольні заходи охопили 129 підприємств, установ та організацій усіх форм власності. На 117 об’єктах контролю виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат.

У квітні завдяки тернопільським інспекторам усунуто порушень у Тернопільській військовій частині А-1769 на загальну суму 105 тис. грн., що становить майже 100 % від виявлених. Також відшкодовано втрат на суму 218 тис. грн. (майже 97 % від виявлених) за результатами ревізії Тернопільського національного економічного університету. Завдяки діям фахівців Держфінінспекції в Тернопільській області на ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України відшкодовано понад 77 % із 284 тис. грн. виявлених втрат.

За результатами ревізій та перевірок, що їх провели фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області у січні – квітні цього року, порушено 70 кримінальних справ, складено 8 протоколів про корупційні діяння.

 

 

версія для друку