українська російська англійська
Дніпропетровська ОДА: На розвиток Вільногірська спрямовано 68 млн. грн.
31.05.2012 | 13:54
Дніпропетровська ОДА

За підтримки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула за останні два з половиною роки з обласного та держаного бюджетів Вільногірськ отримав 68 млн. грн. Це дозволило розпочати важливі проекти для підвищення якості життя мешканців міста. Сьогодні у місті керівник області провів виїзне засідання колегії облдержадміністрації присвячене аналізу та планам реалізації проектів розвитку Вільногірська.

«Обласна влада сприяє розвитку кожного міста і району області. Виділені для Вільногірська бюджетні кошти забезпечили реалізацію системних проектів з ремонту доріг, з модернізації житлово-комунального господарства, реконструкції будинків та інших проектів, які підвищують якість життя городян», - сказав голова ОДА.

Він зазначив, що розвиток міста відбувається за сприяння народного депутата України Сергія Глазунова. 

Зокрема, у Вільногірську у 2011 році за рахунок бюджетних коштів у місті розпочалася модернізація систем теплопостачання та дорожньої інфраструктури. Введені в експлуатацію 2 модульні котельні, які обслуговують дві школи та три дитсадки, відремонтовано 3,5 тис. кв. м доріг, проведена реконструкція каналізаційного колектору вулиць Л.Комсомолу, Гагаріна та Промислова, придбано малу канало-промивочну машину “Шторм” 2041 GX 660 для обслуговування мереж водовідведення, проводився ремонт м’якої покрівлі 5 житлових будинків, де проживають більше 700 осіб. Також у Вільногірську реконструювалися мережі газопостачання житлових будинків та самоплинний колектор. Було поновлено роботу автобусних маршрутів, розроблена та успішно реалізується  програма «Дитяче містечко», у рамках якої встановлені 2 дитячих майданчика.

У 2012 році для Вільногірська вже придбані ще 2 дитячих майданчики

по вул. Садова та Гагаріна. Цього ж року продовжиться будівництво автодороги по вулривокзальній, ремонти вулиць та доріг міста, двох котелень, ремонт м’якої покрівлі у 4 житлових будинках, будуть побудовані газорегуляторні пункти та газопровід високого та низького тиску.

«За останні два з половиною роки місто отримало потужний імпульс для розвитку. Ми вдячні губернатору Олександру Вілкулу за підтримку важливих інфраструктурних проектів Вільногірська», - сказав міський голова Вільногірська Віталій Федоренко.

Під час засідання колегії керівництво місто звітувало голові ОДА про виконання його доручення щодо підвищення заробітної плати жителям міста та легалізації робочих місць.

Зокрема, у Вільногірську середньомісячна заробітна плата у січні-березні 2012 року зросла на 21,1% та склала 2952,61 грн. Станом на 1 травня 2012 року в порівнянні з відповідним періодом 2011 року у місті більш, ніж на 24% зменшилася кількість безробітних (з 414 до 314 осіб). У січні – квітні цього року вже створено 244 нових робочих місця (61% річного плану). Також за цей період працевлаштовані 285 осіб, пройшли професійне навчання і перенавчання 77 осіб.

Довідково:

З урахуванням усіх джерел фінансування обласного та державного бюджетів у 2010 році Вільногірську було виділено – 16 млн. 851 тис. грн., у 2011 –25 млн. 709 тис. грн., у першому півріччі 2012 року – 25 млн. 450 тис. грн.

версія для друку