українська російська англійська
У столиці розпочали роботу пришкільні табори
31.05.2012 | 13:35
Київська МДА

З 28 травня розпочала роботу мережа дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням на базі освітніх навчальних закладів столиці. Відпочинкові зміни у пришкільних таборах триватимуть 18 робочих днів до 21 червня. Загалом відкрито і працює 99 пришкільних таборів, у яких перебуває 6,5 тисяч дітей.

Для організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей у таборах працюють гуртки, секції позашкільних навчальних закладів. Складено велику програму культурно-масових заходів: відвідання театрів, кінотеатрів, екскурсій, катання Дніпром на катерах, а також відпочинок у паркових зонах міста.

«Діяльність пришкільних таборів дуже важлива. Така форма роботи дає можливість дітям, які з різних причин залишаються на канікулах у місті, провести змістовно дозвілля. Крім того, вирішує проблему влаштування дітей та догляду за ними протягом дня, особливо молодшого віку для працюючих батьків, а також є суттєвою матеріальною підтримкою за рахунок якісного харчування дітей у таборах», – зазначила начальник головного управління освіти і науки Віра Горюнова.

Зауважимо, що цього року на оздоровлення і відпочинок дітей міська влада виділила для системи освіти міста 13,3 млн. грн. За рахунок міського бюджету планується оздоровити більше 12 тисяч дітей шкільного віку. Півтисячі пільгових путівок на літній відпочинок отримають переможці різноманітних олімпіад, конкурсів, дитячі творчі колективи, юні журналісти, спортсмени, туристи, техніки, а також діти із сімей освітян. Оздоровлення дітей буде відбуватися у Закарпатській, Івано-Франківській областях та на узбережжі Чорного моря.

Крім того, у вересні відбудеться Х Міжнародний навчально-оздоровчий збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Києва на базі Міжнародного дитячого центру «Артек». Його учасниками стануть 150 лідерів із освітніх навчальних закладів столиці.

версія для друку