українська російська англійська
На Харківський авіаційний завод надійшло 20 млн. грн. відшкодування ПДВ
31.05.2012 | 13:21
Харківська ОДА

Як повідомив заступник голови ХОДА Андрій Моченков, на даний момент на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві вирішено проблеми з оборотними коштами. За словами заступника керівника області, на завод надійшло близько 20 мільйонів гривень відшкодування ПДВ, що дозволить підприємству не відчувати труднощів при виконанні замовлень, а також виплаті заробітної плати співробітникам.

«ХАЗ проходив досить довгу і складну процедуру перевірки того, чи має завод право на відшкодування ПДВ. Через це у ХАЗу були складнощі у першому кварталі. Але сьогодні завдання по поверненню ПДВ вирішено - близько 20 млн. грн. повернулися на підприємство. І, відповідно, таким чином завод вирішив проблему з наявністю обігових коштів. Я думаю, що як мінімум до кінця цього кварталу на заводі не повинно бути питань ні по зарплаті, ні по оплаті різних соціальних послуг, енергоносіїв і так далі. Також немає підстав боятися, що будуть зірвані контракти, які ХАЗ досить успішно сьогодні підписує», - підкреслив Андрій Моченков.

За його словами, на даний момент у авіазаводу підписаний контракт з Самарою на виготовлення і поставку комплектуючих для шести літаків. Роботи ведуться за рахунок авансового платежу замовника, і вже в поточному році планується поставити три комплекти, а решту три - в 2013 р. Крім цього, підприємство продовжує роботу над виконанням замовлення для Туркменістану, згідно з яким один літак відвантажено замовнику у вересні 2011 року, а другий планується поставити в червні поточного року. Також найближчим часом планується розпочати роботи по виготовленню літака Ан-74 для Казахстану.

 

 

версія для друку